Опис сортів інженерної дошки

паркет тандем
Опис сортів інженерної дошки

Торгова марка Тандем використовує декілька категорій селекції інженерної паркетної дошки:

Сорт Селект

До виду «Селект» відноситься продукція, в котрій можуть міститися сучки габаритами до 7—8 мм. Припускається також присутність випалих або «мертвих» залишків. Їхній діаметр не може перевищувати 3 мм. Сертифікація також допускає деяке відхилення кольору. Розбіжності обов’язково мають знаходитися в спектрі природних забарвлень здорового дерева. Щоб сучки, що випали на етапі порізки не порушували естетику деревини, їх заповнюють спеціальною мастикою. У цьому сорті не має бути тріщин або серцевини.

 

Паркет НатурСорт «Натур» може мати сучки будь-якого розміру. Припустима також присутність випалих залишків гілок і «мертвих» фрагментів. Їх габарити не мають перевищувати 15 мм. Стандарти передбачають широку палітру відтіней дубової деревини, а також невеликі неспівпадіння або ж дефекти забарвлення. При цьому можуть бути присутніми маленькі тріщини, а також променисті щілини в сучках. Якщо вони випадають, порожнини заповнюються мастикою. Серцевина також може бути присутньою й навіть мати темний відтінок.

Паркет РустикТип «Рустик», як і «Натур» може містити сучки без обмеження розміру. З «мертвими» та випалими залишками цей різновид більш лояльний, їхній діаметр може сягати 25—30 мм. Невідповідності забарвлень, а також дефекти відтіней можуть бути будь-якими. Іноді зустрічаються тріщини до 5 мм завширшки й 200 мм завдовжки. Специфікація допускає присутність серцевини будь-якого кольору. Тріщини, а також випалі сучки обов’язково зашпаровувати мастикою.

Сорт Товассо СелектСорт «Товассо Селект» містить паркетні дошки в яких присутні контрастні ділянки кавових й шоколадних відтінків. Матеріал може включати сучки габаритами до 8 мм. До «мертвих» й випалих сучків ця стандартизація більш сувора: їхній діаметр не має перевищувати 3 мм. Випалі сучки заведено зашпаровувати мастикою. Неприпустима наявність серцевини або ж маленьких тріщин.

Паркет Tobacco RusticВид «Tовассо Рустик» являє собою спеціальну селекцію в якій наявні яскраво виражені контрастні ділянки шоколадного та кавового кольору. В деревині можуть бути сучки будь-якого розміру. Випалі або ж «мертві» залишки габаритами не більше 25—30 мм також допустимі. Стандартизація дозволяє й невеличкі тріщини. Їхній розмір може сягати 200 мм в довжину і 5 мм завширшки. В деревині іноді трапляється серцевина будь-якого відтінку, зокрема й темного. Якщо під час виробництва знаходять випалий сучок або ж маленьку тріщину, то їх заповнюють мастикою.