Рекомендації з укладання

паркет тандем
Рекомендації з укладання
интерьер, дубовый паркет

Інженерна паркетна дошка це сучасний матеріал, який використовується для вкладання підлоги. Продукція нашої компанії має двошарову конструкцію. Верхній шар ламель зроблений з цінних порід дерева. Ми у своїй продукції використовуємо дуб через його міцність та якість. Звична товщина складає 4 мм. Внизу розташовано багатошарову вологостійку фанеру. Вона і є основою усієї дошки. Для виготовлення фанери ми використовуємо одну з найстабільніших порід деревини — березу.

На відміну від звичайного паркету інженерне покриття відрізняється високою міцністю, зносотривкістю та довговічністю. Ці корисні властивості забезпечує різнонаправленість волокон деревини. Завдяки їй інженерна дошка лишається найдовговічнішим типом покриттів для підлоги. Зовні цей виріб не відрізнити від звичайного паркету, а ось тривкість та стабільність значно переважає масивну дошку.

Укладання інженерної дошки

Паркет заведено вкладати двома способами: на фанеру або ж бетонну основу. Перший найбільш звичний, до того ж такий триб монтажу дозволяє досягнути максимальної стабільності шару. Фанеру зазвичай обирають з вологостійкою просочкою. Її товщина має бути не менш ніж 10 мм. Листи габаритами 50х50 чи 70х70 см вкладають на підлогу зі зміщенням в шаховому порядку. Це необхідне для того, щоб фанерні листи не торкалися одне одного, що й забезпечує найвищу стабільність. Між пластинами матеріалу необхідно лишити люфти близько 5 мм. Листи кріпляться до підлоги до підлоги на клей, що підходить до тієї чи тієї основи. Додаткову фіксацію забезпечують дюбелі. Коли клей застигає й пластини щільно зафіксуються, на них можна вкладати паркет, спершу відшліфувавши поверхню.

Окрім того, під час етапу приклеювання слід лишати люзи уздовж стін приблизно 10 мм завширшки. Надійну фіксацію забезпечує клей на основі поліуретану. Склади повільно застигають, добре схоплюються та є повністю екологічними. Клей варто наносити на фанерну основу за допомогою спеціального зубчастого шпателя. Якщо інженерна дошка має замки, то фіксація буде щільнішою. Вони також дозволяють позбутися від кріплення дошок на саморізах. У випадку відсутності замків можна застосовувати скоби або шурупи для кріплення паркету до фанери. Зверніть увагу на те, що вкручувати шурупи слід під кутом 34°. З жолобками варто бути обережним, пам’ятаючи що деревина може тріснути. Коли паркет укладуть бажано близько 3 днів не ходити по ньому й не пересувати меблі.

Інженерну дошку також можна вкладати на бетонну підлогу. Зверніть увагу на те, що поверхня підлоги має бути максимально рівною. Попередньо варто зробити стяжку високої щільности, оскільки вона має добре переносити внутрішнє напруження, яке постійно виникає у дереві. Простежте за тим, щоб стяга висохла перед початком укладання. Слід також заґрунтувати поверхню бетону. Якщо хочете поліпшити звукоізоляцію приміщення, слід спочатку вкласти коркову підкладку. За такого укладання також треба лишати люфти в межах 10—15 мм від стін. Для приклеювання також можна використовувати клей на основі поліуретану. На відміну від фанери, склад варто наносити на підлогу, а не на паркетні дошки. Якщо вони не мають шипів для зєднання, використайте обважнювання, щоб клей краще схопився. Невеликі вантажі варто розташувати на кінцях планок. Якщо цього не зробити, дошки можуть зміщуватися, й з’являться зайві люфти.

Застережні заходи

При потраплянні клею на лицьову поверхню його слід одразу ж прибрати, використовуючи розчинник. Склад має добре прибирати застосований вами тип розчину. Під час використання припустиме шліфування лицьової поверхні. Проте робити це варто лише кілька разів за довге життя цього покриття. Щоб очистити поверхню від забруднення, використовуйте шампунь для миття лакової підлоги.

Умови гарантії

Купуючи продукцію торгової марки Tandem варто уважно вивчити рекомендації зі встановлення, експлуатації, та догляду за паркетом. Це є головною умовою збереження гарантійних обов’язків з нашого боку. Якщо ви ухвалите рішення перепродати придбані паркетні дошки, то обов’язково ознайомте кінцевого споживача з правилами та рекомендаціями. У протилежному разі ми будемо не в змозі забезпечити дотримання гарантійних зобов’язань.

Продукція нашої компанії має гарантію на 10 років на структурну цілісність. За умов дотримання всіх правил вкладання та догляду за покриттям, конструкція паркету лишиться незмінною протягом вказаного терміну.

РЕКОМЕНДАЦІЯ З УСТАНОВКИ, ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ДОГЛЯДУ скачати

Додаткова гарантійна угода скачати